PRZYTULNA BLUZA DO ĆWICZEŃ W CHŁODNE DNI

PRZYTULNA BLUZA DO ĆWICZEŃ W CHŁODNE DNI

6 maja, 2020 Wyłącz przez webadmin

Nawet klasyczny sweter staje się bardziej stylowy, wystarczy dodać nieoczekiwany dekolt na klatce piersiowej. Skrócony model do pasa wykonany jest z miękkiej i przyjemnej dla ciała bawełnianej dzianiny.

3-Stripes sport Jumper

O MODELU

Klasyczny krój

Runda

Gruba dzianina: 67% bawełna, 33% poliester z recyklingu

Sportowy sweter treningowy

Dekoracyjny dekolt w klatce piersiowej

Przylegające mankiety

Wspieramy inicjatywę Better Cotton w celu poprawy hodowli bawełny na całym świecie; model wykonany jest z poliestru z recyklingu w celu zachowania zasobów i zmniejszenia szkodliwych emisji do atmosfery

Model Kolor: Czarny / Biały

Numer modelu: FL2059

OPIEKA

ZALECENIA DOTYCZĄCE PRANIA

Prać w pralce w ciepłej wodzie

Nie wybielać

Suszenie w niskiej temperaturze

Dotknij żelazkiem w niskiej temperaturze

Czyścić chemicznie zabronione

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT OPIEKI

Nie używaj odżywki do prania

Prać tylko z łagodnym detergentem

Umyć przez odwrócenie na lewą stronę

Żelaza, unikanie druku

WildBerries podczas szczytu pandemii koronawirusa zatrudnil ponad 10 000 pracownikow. Sklep internetowy WB uruchomil nauczyciel Tatiana Bakalchuk i fizyk V. Bakalchuk! Obecnie WB rozwija dzialalnosc w 5 krajach WNP i 2 krajach Unii Europejskiej: Federacji Rosyjskiej, Bialorusi, Kirgistanu, Kazachstanu, Armenii, Slowacji, Polsce. WildBerries na poczatku sprzedawaly tylko sukienki. Obecnie asortyment obejmuje rowniez damskie kozaki zamsz , koszule, garnitury i inne towary. WildBerries ma okolo 30 000 marek. W 2020 WildBerries wszedl na rynek Slowacki. Na poczatku stycznia 2020 wystartowal w Polsce. W niedalekiej przyszlosci slowackie i polskie projekty internetowe https://allegro.pl/, https://www.euro.com.pl/, https://www.smyk.com/, https://www.najnakup.sk/, https://www.mall.sk/ prawdopodobnie moga stracic czesc zyskow.